Schedule

Stoked doubles league 2023

31/mei 17:00 Women A Machteld & Charlotte Liliana & Isabel
31/mei 17:00 Men C Stef & Joey Stewart & Robert
31/mei 17:00 Women B Tessa & Lieke Suzan & Sanne
31/mei 18:00 Men B Ron & Mark Debby & Jacqueline
31/mei 18:00 Men C Simone & Tamara Tristan & Mitch
31/mei 18:00 Men D Lars & Gordey Coen & Richard
31/mei 19:00 Women A  Evelien & Kim Steffie & Mylene
31/mei 19:00 Women B Manouk & Romy Anneke & Emmaly
31/mei 19:00 Women B Jorinde & Annemiek Anika & Iris
31/mei 20:00 Men B Debby & Jacqueline Carlin & Daan
31/mei 20:00 Men A Fritszgerald & Sigrel Tom & Maurice
31/mei 20:00 Men D Eddy & Helmer Olaf & Mees
31/mei 21:00 Men D Hidde & Guus Brendan & Bas
31/mei 21:00 Women B Jorinde & Annemiek Manouk & Romy
31/mei 21:00

 

7/jun 17:00 Men B German & Lukas Debby & Jacqueline
7/jun 17:00 Women B Tessa & Lieke Ilse & Kim
7/jun 17:00 Men A Ryan & Darvick Alexander & Edward
7/jun 18:00 Women A Evelien & Kim Elise & Ivanka
7/jun 18:00 Men D Eddy & Helmer Brendan & Bas
7/jun 18:00 Women B Anneke & Emmaly Suzan & Sanne
7/jun 19:00 Men C Stef & Joey Tristan & Mitch
7/jun 19:00 Men D Hidde & Guus Coen & Richard
7/jun 19:00 Men A Fritszgerald & Sigrel Alexander & Edward
7/jun 20:00 Men B Ron & Mark Carlin & Daan
7/jun 20:00 Women A Evelien & Kim Steffie & Mylene
7/jun 20:00 Men A Fritszgerald & Sigrel Xammar & David
7/jun 21:00 Men A Farah & Tim Tom & Maurice
7/jun 21:00 Men B Lennart & Aldrish Carlin & Daan
7/jun 21:00 Men D Lars & Gordey Hidde & Guus

 

14/jun 17:00 Men C Christiaan & Anton Stewart & Robert
14/jun 17:00 Men B Lennart & Aldrish Debby & Jacqueline
14/jun 17:00 Women B Ilse & Kim Manouk & Romy
14/jun 18:00 Men B Ron & Mark German & Lukas
14/jun 18:00 Men A Tom & Maurice Alexander & Edward
14/jun 18:00 Women B Jorinde & Annemiek Anneke & Emmaly
14/jun 19:00 Women A Steffie & Mylene Elise & Ivanka
14/jun 19:00 Men B German & Lukas Lennart & Aldrish
14/jun 19:00 Men A Tom & Maurice Xammar & David
14/jun 20:00 Men C Max & Bryan Christiaan & Anton
14/jun 20:00 Women B Tessa & Lieke Anika & Iris
14/jun 20:00 Men A Xammar & David Alexander & Edward
14/jun 21:00 Men D Brendan & Bas Coen & Richard
14/jun 21:00 Women B Manouk & Romy Suzan & Sanne
14/jun 21:00 Men A Fritszgerald & Sigrel Paco & Mau

 

21/jun 17:00 Men D Eddy & Helmer Hidde & Guus
21/jun 17:00 Men D Bennet & Jurgen Olaf & Mees
21/jun 17:00 Men C Max & Bryan Luuk & Jochem
21/jun 18:00 Women A Elise & Ivanka Evelien & Kim
21/jun 18:00 Men B Ron & Mark Lennart & Aldrish
21/jun 18:00 Men A Ryan & Darvick Tom & Maurice
21/jun 19:00 Men C Simone & Tamara Christiaan & Anton
21/jun 19:00 Women B Jorinde & Annemiek Suzan & Sanne
21/jun 19:00 Women B Manouk & Romy Anika & Iris
21/jun 20:00 Men B German & Lukas Carlin & Daan
21/jun 20:00 Women B Ilse & Kim Anneke & Emmaly
21/jun 20:00 Men A Fritszgerald & Sigrel Farah & Tim
21/jun 21:00 x x x
21/jun 21:00 x x x
21/jun 21:00 x x x